Cennik

Cena tortu zależy od trudności wykonania lub ilości elementów, każdy tort wyceniamy indywidualnie. Koszt dodatkowej postaci/figurki na torcie wynosi 20 – 100 zł.

Ceny tortów okrągłych

  • mały na ok. 10 porcji ( śr.18 cm; ok. 1.5kg) –  cena od 120 zł
  • średni  na ok. 15 porcji ( śr 20cm; waga ok. 2kg) – cena od - 160zł
  • duży na ok. 20 porcji ( śr. 24cm; waga ok. 3kg) – cena od - 240zł
  • bardzo duży  na ok. 25 porcji ( śr.28cm; waga ok. 3,5kg) – cena od 280zł.

Ceny tortów kwadratowych

  • mały 8-10 porcji (15x15cm, 1.5kg)   - cena od 120zł
  • średni ok. 18 porcji (22x22cm, 2.5kg)  - cena od 160zł
  • duży ok. 20-25 porcji (30x20cm, 3kg)  - cena od 240zł
  • bardzo duży ok. 45 porcji (30x30cm, 5kg)  - cena od 400zł

Wykonuję także torty piętrowe.

Potrzebujesz innego rozmiaru skontaktuj się ze mną - kontakt.

Zamówienia realizuję w Warszawie i okolicach. Dostawa do 5 km. gratis.

Tort z płaską postacią

Tort z płaską postacią to tort wykonany metodą tzw. wtrażową, która polega na ręcznym odzwierciedleniu wybranej postaci na torcie. W ten sposób można wykonać ulubioną postać z bajki w przypadku tortów dla dzieci lub też loga firmy tworząc tort firmowy. Cena wykonania takiego tortu uzależniony jest od jego wielkości , trudności wykonania danej postaci, lub też od ilości postaci, które mają się znaleźć na jednym torcie.

Tort z figurką

To tort o dowolnym kształcie i wielkości, którego dekoracją jest ręcznie wykonana figurka przedstawiająca dowolną postać. Figurki takie w większości tworzone są w tortach dla dzieci, gdyż odzwierciedlają bohaterów z ulubionych bajek. Figurki te są w pełni jadalne i mają jedna bardzo ważną zaletę. Jest to element dekoracji tortu, którą dziecko może zachować sobie na pamiątkę.Koszt takiego tortu uzależniony jest od wielkości, tortu oraz ilości znajdującej się na nim figurek jak różnież od pracochłonności ich wykonania.

Foto Tort

Tort ze zdjęciem – jest to tort będący alternatywą dla tortów tworzonych metodą witrażową i jednocześnie tańszym jej odpowiednikiem. Metoda ta polega na umieszczeniu na torcie dowolnej grafiki wybranej przez klienta wydrukowanej na papierze cukrowym lub opłatku. Plusem tej metody jest to, że wydrukować można nawet najmniejszy element

W tortach dla dzieci szczególnie polecamy musy owocowe ( truskawkowy lub malinowy) które od podstaw wykujemy samodzielnie, a dzieci się nimi wprost zajadają. W naszej pracowni - w przeciwieństwie do Anglików, gdzie tort składa się z grubych warstw biszkoptów przełożonych cienką warstwą kremu-  stawiamy nie tylko na wygląd ale również na smak tortów. Nasze torty mają zazwyczaj trzy warstwy biszkoptu, przełożonego wybranymi kremami i nasączonego ponczem z dodatkiem alkoholu lub bez, którego smak dostosowany jest do wyboru wybranego przełożenia.

Tort jako prezent? Dlaczego nie! Wykonany pod konkretnego solenizanta zgodnie z jego zainteresowania może stać się doskonałym prezentem samym w sobie.